Uzupełnij poniższy formularz, abyśmy mogli przedstawić Ci ofertę.

Podaj adres email:

Nie znalazłeś odpowiedniego produktu? Zostaw swój numer telefonu, oddzwonimy z ofertą.

Podaj imię

Podaj numer telefonu

Dywaniki łazienkowe

Dywaniki łazienkowe

Dywaniki łazienkowe do hoteli to element wyposażenia łazienki, o którym w żadnym wypadku nie można zapomnieć. Korzyści z korzystania z nich jest wiele. Gość hotelowy nie musi używać ręcznika jako podkład pod stopy po wyjściu z wanny lub spod prysznica. Gdy nie wyposażycie Państwo prowadzonego obiektu w dywaniki łazienkowe do hoteli, możecie być bowiem Państwo niemal pewni, że odwiedzający sięgną po ręcznik. Dlaczego? Z prostej przyczyny – któż chciałby stać bosą, mokrą stopą na zimnych kafelkach? W ten sposób nie tylko zapewniacie Państwo więc gościom swojego hotelu, czy pensjonatu większy komfort i wygodę, lecz także przedłużacie żywotność ręczników.

Wyjście mokrą stopą na gołe kafelki mogłoby także grozić poślizgnięciem się. Warto więc sięgnąć po dywaniki łazienkowe do hoteli, by zwiększyć także bezpieczeństwo korzystania z łazienki użytkowników. Ponadto produkt taki może być też estetyczny i elegancko komponować się z resztą wystroju pomieszczenia.

Proponujemy naszym klientom dywaniki łazienkowe do hoteli w dwóch wzorach: greckim oraz stopki. Ich gramatura – 650, z pewnością sprawi, że stąpanie po nich będzie dla każdego niezwykle przyjemne, gdyż nadaje to dywanom puszystości i grubości. Zmniejsza także częstotliwość konieczności wymian dywaników.

Wszystkie dywaniki łazienkowe do hoteli z naszej oferty są koloru białego, o wymiarach 50x70cm.

Wzór stopy

Wzór stopy

Wzór klucz grecki

Wzór klucz grecki