Uzupełnij poniższy formularz, abyśmy mogli przedstawić Ci ofertę.

Podaj adres email:

Pokrowce na materace

Podkłady ochronne na materac

Komfortowy wypoczynek na hotelowym łóżku zależy od każdego jego elementu, od samego materaca, po pościel. Nie można także zapomnieć o odpowiednich podkładach na materace. Ich rola jest tutaj podwójna – z jednej strony, mają być wygodne dla gościa hotelowego, z drugiej natomiast, mają zabezpieczać materac przed przypadkowymi uszkodzeniami i zabrudzeniami.

Częścią naszej kompleksowej oferty artykułów do hoteli są także podkłady do materacy. Oferujemy produkty, które w wierzchniej części składają się z frotty oraz bawełny, a w spodniej – z nieprzepuszczalnej PU. Zapewnia to odpowiednią przepuszczalność powietrza, zabezpieczającą materac przed wilgocią. Na sen na łóżkach z tego rodzaju podkładami na materace z pewnością nie będą również narzekać sami wypoczywający.

Istnieje kilka wariantów podkładów do materacy, jakie możemy dostarczyć naszym klientom. Pierwsza opcja wyboru wiąże się z gumkami w podkładzie – mogą one znajdować się wyłącznie w rogach, jak też dookoła całego podkładu.

Standardowe wymiary podkładów na materace to: 80x200; 90x200; 120x200; 140x200; 160x200; 180x200cm, możemy jednak na życzenie klienta wykonać również produkt w innych, wskazanych rozmiarach.

Podkład Biały guma w rogach

Podkład Biały guma w rogach

Prześcieradło ochronne - dookoła guma

Prześcieradło ochronne - dookoła guma