Uzupełnij poniższy formularz, abyśmy mogli przedstawić Ci ofertę.

Podaj adres email:

Nie znalazłeś odpowiedniego produktu? Zostaw swój numer telefonu, oddzwonimy z ofertą.

Podaj imię

Podaj numer telefonu

Pokrowce na materace

Podkłady ochronne na materac

Komfortowy wypoczynek na hotelowym łóżku zależy od każdego jego elementu, od samego materaca, po pościel. Nie można także zapomnieć o odpowiednich podkładach na materace. Ich rola jest tutaj podwójna – z jednej strony, mają być wygodne dla gościa hotelowego, z drugiej natomiast, mają zabezpieczać materac przed przypadkowymi uszkodzeniami i zabrudzeniami.

Częścią naszej kompleksowej oferty artykułów do hoteli są także podkłady do materacy. Oferujemy produkty, które w wierzchniej części składają się z frotty oraz bawełny, a w spodniej – z nieprzepuszczalnej PU. Zapewnia to odpowiednią przepuszczalność powietrza, zabezpieczającą materac przed wilgocią. Na sen na łóżkach z tego rodzaju podkładami na materace z pewnością nie będą również narzekać sami wypoczywający.

Istnieje kilka wariantów podkładów do materacy, jakie możemy dostarczyć naszym klientom. Pierwsza opcja wyboru wiąże się z gumkami w podkładzie – mogą one znajdować się wyłącznie w rogach, jak też dookoła całego podkładu.

Standardowe wymiary podkładów na materace to: 80x200; 90x200; 120x200; 140x200; 160x200; 180x200cm, możemy jednak na życzenie klienta wykonać również produkt w innych, wskazanych rozmiarach.

Podkład Biały guma w rogach

Podkład Biały guma w rogach

Prześcieradło ochronne - dookoła guma

Prześcieradło ochronne - dookoła guma