Uzupełnij poniższy formularz, abyśmy mogli przedstawić Ci ofertę.

Podaj adres email:

Nie znalazłeś odpowiedniego produktu? Zostaw swój numer telefonu, oddzwonimy z ofertą.

Podaj imię

Podaj numer telefonu

Ręczniki hotelowe

Z pewnością są Państwo zainteresowani tym, by zapewnić gościom hotelowym możliwość jak najbardziej efektywnego wypoczynku w Państwa obiekcie. Chcąc zadbać o komfort mieszkańców hotelu, pensjonatu, czy domku wczasowego, należy zapewnić im możliwość odpowiedniego zadbania o własne ciało podczas czynności związanych z codzienną higieną. Właściciel obiektu wczasowego, pragnący więc zagwarantować to, nie obejdzie się bez kupna odpowiedniej jakości ręczników hotelowych. Jeśli zastanawialiście się Państwo nad tym, gdzie znaleźć takie produkty, to trafiliście w odpowiednie miejsce, ponieważ od wielu lat zajmujemy się dostarczaniem klientom tekstyliów– w tym ręczników dla hoteli.

W naszej ofercie znajdziecie Państwo ręczniki hotelowe o różnych cechach, dzięki którym z łatwością znajdzie produkt dla siebie zarówno ten, dla kogo najważniejsza jest miękkość tkaniny, jak i ten, dla którego na pierwszym miejscu znajduje się wytrzymałość na długie użytkowanie, czy pranie.

Eleganckie, higieniczne produkty hotelowe, wykonane z wysokiej jakości tkanin, takie jak nasze ręczniki dla hoteli, mogą być Państwa wizytówką. Nie warto więc czekać i czas zadbać o gości w swoim obiekcie.Ręcznik hotelowy klasy Premiere`

Ręcznik VIP Exclusive

Ręcznik hotelowy klasy Premiere. Wysoka gramatura 520 zapewnia doskonałą higroskopijność oraz miękkość w dotyku. Obszywany jest specjalnym ściegiem hotelowym, co pozwala długą eksploatację. Ręcznik może być z napisem Hotel lub gładki.

Wymiary 50x100 i 70x140.

Ręcznik Lemon

Ręcznik Lemon

Biały ręcznik z napisem HOTEL lub gładki o gramaturze 500 w 100% bawełniany. Przeznaczony do użytku w hotelach, SPA, saunach, pensjonatach. Miękki, puszysty, bardzo dobrze wchłania wodę.

Rozmiary 30x50; 50x100; 70x140; 100x150.