Uzupełnij poniższy formularz, abyśmy mogli przedstawić Ci ofertę.

Podaj adres email:

Nie znalazłeś odpowiedniego produktu? Zostaw swój numer telefonu, oddzwonimy z ofertą.

Podaj imię

Podaj numer telefonu

Szlafroki

Szlafrok hotelowy

Szlafroki hotelowe są nieodłącznym elementem wyposażenia łazienki w hotelu, czy pensjonacie, szczególnie takim o wysokim standardzie, chcącym zapewnić odpowiedni poziom wygody swoim gościom. Po kojącej kąpieli nie zawsze od razu idziemy prosto do łóżka – właśnie w takiej sytuacji mogą przydać się szlafroki do hoteli. Gdy wykonane są z odpowiedniego, miłego w dotyku materiału, ich ubranie może być kolejnym elementem, który wpłynie na pozytywną opinię gościa o Państwa hotelu.

Posiadamy w naszej ofercie dwa rodzaje szlafroków hotelowych. Udostępniamy naszym klientom wersję z kołnierzem szalowym oraz z kapturem. Gwarantują one przyjemne odczucia każdemu, kto zdecyduje się na ubranie jednego z nich. Materiał, z którego wykonane są szlafroki do hoteli, jakie proponujemy, jest jednak także bardzo wytrzymały i odporny nawet na długotrwałe użytkowanie, co jest oczywistą zaletą dla właścicieli hoteli i pensjonatów. Ich gramatura to 380, a rozmiary, jakimi dysponujemy to od S do XXL.

Zapewnijcie Państwo wygodę swoim gościom, a sobie minimalizację kosztów związanych z wymianą szlafroków. Jest to w Państwa zasięgu dzięki naszej ofercie szlafroków hotelowych.

Szlafrok luxe

Szlafrok luxe

Szlafrok hotelowy

Szlafrok hotelowy