Uzupełnij poniższy formularz, abyśmy mogli przedstawić Ci ofertę.

Podaj adres email:

Nie znalazłeś odpowiedniego produktu? Zostaw swój numer telefonu, oddzwonimy z ofertą.

Podaj imię

Podaj numer telefonu

Worki na pościel

Wybierając duże i wytrzymałe worki na bieliznę, możecie Państwo w znaczący sposób ułatwić pracę personelowi hotelowemu. Osoby sprzątające, które muszą zająć się dużą liczbą pokoi, mają niekiedy bardzo wymagające zadanie, polegające na dźwiganiu w niewygodnych, często przerywających się workach, materiałów, wymagających wyprania po wizycie poprzednich mieszkańców pokoju. Praca nad czystością w hotelu lub pensjonacie nie musi jednak tak wyglądać. Wystarczy zaopatrzyć się w odpowiedniej jakości worki na pościel.

Worki na bieliznę z naszej oferty cechują się dużą pojemnością – od 100 do 200 litrów, w zależności od zapotrzebowania klienta. Nie przeszkadza to jednak w ich swobodnym przenoszeniu z miejsca na miejsce, gdyż wykonane są z odpornego materiału, który z pewnością nie uszkodzi się pod wpływem ciężaru. Wyposażone są także w wygodne, wiązane uchwyty, co pozwoli łatwo uchwycić nawet w pełni wypełniony worek na pościel, bez ryzyka, że cała zawartość wysypie się przy jego przechyleniu.

Zachęcamy do kontaktowania się z nami. Z chęcią indywidualnie rozpatrzymy każde zamówienie na worki na bieliznę i pościel hotelową.

Worki na pościel

Worki na pościel

Produkujemy worki na pościel o pojemności od 100 do 200 litrów, wiązane, z uchwytami do przenoszenia, z bardzo wytrzymałej tkaniny.